Privaatsuspoliitika

Selle veebilehe omanikuks ja haldajaks on Silver Bullet Consult OÜ (reg. nr 14197029).


Isikuandmete kogumine

Isikuandmed on mis tahes andmed tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, sõltumata sellest, millisel kujul või millises vormis need andmed on. Silver Bullet Consult OÜ klientideks ja koostööpartneriteks on juriidilised isikud, eraisikute isikuandmeid Silver Bullet Consult OÜ ei kogu ega töötle.

Juriidilise isiku lepingulise või volitatud esindaja tööalaste kontaktandmete puhul pole tegemist eraeluliste, vaid majandustegevusega seonduvate andmetega. Juriidilistest isikutest klientide ja koostööpartnerite lepinguliste või volitatud esindajate tööalaseid kontaktandmeid kasutame ainult lepingu täitmiseks ja säilitame need koostööperioodi lõpuni. Nendeks andmeteks on juriidilise isiku lepingulise või volitatud esindaja nimi, tööalane e-post ja telefoninumber.


Isikustamata andmete kogumine

Silver Bullet Consult OÜ kogub ainult isikustamata andmeid – need on sellised andmed, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda.  Andmete kogumiseks kasutame Silver Bullet Consult OÜ veebilehel olevaid Google Analytics küpsiseid. Andmeid säilitame kahe aasta vältel ja kasutame neid veebilehe külastatavuse mõõtmiseks.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja meie kodulehte külastades automaatselt Teie kasutatavasse seadmesse salvestab. Silver Bullet Consult OÜ veebilehti kasutades nõustute küpsiste salvestamisega ja nende kasutamisega. Kui Te soovite Google Analytics küpsiste kasutamisest keelduda, võite oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitsejas vastavaid sätteid või kasutades selleks otstarbeks loodud rakendust: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.


Kontakt

Küsimuste korral võtke meiega palun ühendust e-posti aadressil info@silverbulletconsult.com.