Edu aluseks on õige strateegia

Lisaks andekatele veebivõluritele, meediaspetsialistidele ja disaineritele vajad turunduse tulemuslikuks toimimiseks ka neid, kes tunnevad põhjalikult turunduse põhitõdesid, valdavad peensusteni kõiki turundusnippe, suudavad paika panna numbritele ja analüüsidele põhineva strateegia ning valida sellele vastavad taktikalised sammud.

Mirjam Lauringson

Turunduskonsultant

 

mirjam[at]silverbulletconsult.com

✆ +372 5194 1629

Mirjam on lõpetanud TTÜ Tallinna Kolledži rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse erialal (cum laude) ning lihvinud teadmisi tuntud turunduskonsultandi, professor Mark Ritsoni käe all (Marketing Week Mini MBA in Marketing, class of 2016 & Marketing Week Mini MBA in Brand Management, class of 2019). Viimased 15 aastat on Mirjam olnud tihedalt seotud müügi- ja turundusvaldkonnaga, omades pikaajalist kogemust ka luksusbrändide ja B2B sektoris. Strateegiline partner ettevõtte turundustöö juhtimisel ja korraldamisel.

Andres Didrik

AD

 

andres[at]silverbulletconsult.com

✆ +372 552 1608

Andres on üle 15 aasta teinud kujundustööd Eesti juhtivale ajalehele Postimees ja vastutanud Tartu Postimehe kujunduste eest. Andres nõustab ettevõtteid brändi visuaalse identiteedi disainimisel ja aitab turundusmaterjalide loomisel.