Tehtud tööd

Teknos

Teknos OÜ

Teknos OÜ turundusstrateegia

Teknos OÜ on Teknos Group rahvusvahelise kontserni Eesti esindaja. Kohaliku turundusstrateegia ja taktikalise tegevuskava koostamist alustasime ulatusliku turu-uuringu tellimisest. Õppisime seeläbi tundma Eesti värviostjaid, nende eelistusi ja ostukäitumist. Analüüsidele tuginedes kohandasime kontserni turundussõnumi kohalikele oludele ja valisime selle edastamiseks sobivad kommunikatsioonikanalid. Igal aastal värskendame strateegiat uute andmetega ja aitame ellu viia turundusstrateegia rakendamiseks vajalikud taktikalised sammud. Turundustöö tulemusena on nii tuntus sihtrühma hulgas kui ka müüginumbrid järjepidevalt kasvanud.

myMagic

MyMagic by Trendnails

MyMagic turundusstrateegia

MyMagic by Trendnails on professionaalide seas kõrgelt hinnatud kvaliteetbränd, mille tootevalikusse kuuluvad erinevad küünehooldusvahendid. Turundusstrateegia koostamiseks õppisime esmalt tundma ilutoodete turgu ja brändi ostjaid, kasutades selleks kvalitatiivuuringut ja veebiküsitluste andmeid. Aitasime ettevõttel paika panna majasisese tööjaotuse, laiaulatusliku turundusplaani ja uue lojaalsusprogrammi.

Lamberts

MPharma OÜ

Lambertsi sporditoodete turundusstrateegia Eestis

Lamberts on Suurbritannia juhtiv toidulisandite tootja. Eesti ja Baltikumi esindajale MPharma OÜ-le sporditoodete sektori strateegiat ja turundusplaani luues uurisime kohalikku toidulisandite turgu, analüüsisime sihtrühma eripärasid ja valisime välja kõige efektiivsemad taktikalised viisid eesmärkide saavutamiseks. Turundusstrateegia kasvatas müüginumbreid juba esimese kolme kuu jooksul.

Korp! Sakala

Korp! Sakala

Korp! Sakala kommunikatsioonikava

Üliõpilaskorporatsioon Sakala on 1909. aastal asutatud akadeemiline meesorganisatsioon. 2017. aastal korraldasime korporatsioonile eduka värbamiskampaania, mis sai esimesest päevast alates sihtrühma poolt väga positiivse vastukaja osaliseks ja kasvatas uute rebaste arvu mitmekordseks. Seejärel aitasime korporatsioonil luua pikemaajalise strateegilise plaani tudengitele korporatsiooni tegevuse ja eesmärkide tutvustamiseks.

Logo for Karja Castle Quest Apartments

Karja Castle

Karja Castle brändingustrateegia

Karja Castle külaliskorterite jaoks mõtlesime välja brändi kontseptsiooni ja positsioneerimise ning seda esindava visuaalse poole. Inspiratsiooni brändi ja korterite nime valimisel ammutasime asukohast – Karja Castle külaliskorterid pakuvad mugavat majutust Haapsalu vanalinnas, otse piiskopilossi külje all.

Flora

Flora Kaubandus OÜ

Turundusalane nõustamine

Nõustasime Flora Kaubanduse juhtkonda turundustöö korraldamise ja koostööpartnerite valiku osas.

Teeristi villa

Teeristi villa

Disainitööd Teeristi villale

Aitasime luua Teeristi villale brändi positsioneerimisele vastava veebilehe ja visiitkaartide disaini.

Anita Karma

Kunstnik Anita Karma

Projektijuhtimine

Võtsime enda hoolde kunstnik Anita Karma kodulehe loomiseks vajalike veebitööde korraldamise.

Anita Karma

Mikk Trading OÜ

Turundusalane nõustamine

Nõustasime Baswa akustiliste süsteemide maaletoojat veebilehe loomisel ja turundustaktika valiku osas.

Asten Honey

Asteni Mesindus

Disainitööd

Aitasime Asteni Mesindusel tootekatalooge kujundada.

Bacco

Bacco OÜ

Disainitööd

Kujundasime Bacco vesipiipude kasutusjuhendi.

Asten Honey

Kõrgem Kunstikool Pallas

Reklaamid sotsiaalmeedias

Tegime Pallase sisseastumiskampaania jaoks sotsiaalmeedia reklaamid (2018 ja 2019), mis aitasid täita kampaania eesmärgi.

Kolija24

Kolija24

Disain ja tekstiloome

Kirjutasime Kolija24 turundustekstid, joonistasime logo ja juhtisime kodulehe loomise protsessi (veebitööd: www.augeias.eu)

LandCredit

LandCredit AS

Turundusstrateegia

LandCredit AS on metsa- ja põllumaa tagatisel laene pakkuv finantseerimisasutus, mille missiooniks on panustada Eesti maaelu arengusse. Koostasime ettevõttele uue turundusstrateegia.

FinestCommerce

FinestCommerce

Turundusstrateegia

Lõime kaubandusettevõtetele digilahendusi pakkuvale FinestCommerce’ile turundusstrateegia ja taktikalise tegevuskava strateegia elluviimiseks.

Fixman Eesti OÜ

Fixman Eesti OÜ

Turundusstrateegia

Koostasime mängu- ja spordiväljakutega tegelevale Fixman Eesti OÜ-le turundusstrateegia ja taktikalise tegevuskava strateegia elluviimiseks.

Looren

Looren OÜ

Turundustegevus

Looren on kodumaine jätkusuutlik rõivabränd. Aitame Looreni tiimi blogipostituste kirjutamisel.

Nad oskavad läheneda personaalselt ja pakkuda parimaid lahendusi! Koostöö oli äärmiselt meeldiv, punktuaalne ja põnev. Kasutan nende teenuseid kindlasti tulevikus veel ja soovitan teistele ka!

— Kunstnik Anita Karma

Väga meeldiv ja sujuv koostöö, mille tulemusena valmis suurepärane koduleht. Oma ala parimad!

Siiri Kirs, Karja Castle külaliskorterite omanik

Põhjalikult läbimõeldud kampaania täitis eesmärgi, oleme tulemustega väga rahul. Pühendunud professionaalid, kes teevad oma tööd hingega.

Hendrik Johannes Terras, korp! Sakala esimees (2017-II)

Oleme andnud kõik turundustegevused ja brändi juhtimise Eestis Mirjami meeskonna hoolde ning meil jätkub vaid kiidusõnu. Olulisimaks sammuks selles protsessis pean turundusstrateegia loomist, mis on aidanud viia Teknose arengu uuele tasemele.

Marko Kübarsepp, Teknos OÜ tegevjuht